E-mail: info@radia.cz

Je služba radia.cz zadarmo?

Služba zadarmo není a být nemůže. Služba je spojena s danými náklady, které si nemůžeme dovolit dotovat.

Je vysílání opravdu legální?

Ano, opravdu hradíme veškerá autorská práva - OSA i Intergram.

Platí vypořádání autorských práv i pro vysílání mého internetového rádia na veřejnosti?

Bohužel autorská práva hradíme pouze pro vysílání na internetu. Pokud chcete své internetové rádio pouštět například v obchodě, musíte se také dohodnout a podepsat separátní smlouvu s OSA a Intergram. Více informací naleznete na webu OSA či Intergram

Jak je to se skladbami, které nemáte v databázi i za ně platíte autorská práva?

Ano úhrada autorských práv platí i pro skladby, které zatím nemáme v databázi. Práva platí pro všechny oficiálně vydané skladby.

Jsou možné živé vstupy?

Ano, živé vstupy do vysílání jsou možné u verze STREAM (pokud to váš vysílací systém umožňuje).Nebo je také možné živé vysílací vstupy simulovat a nahrávat dopředu, zařadit do systému a naplánovat do vysílání.

Potřebuji od vás zaškolit, abych mohl začít vysílat?

U verze standard aplikace obsahuje nápovědu a máte k dispozici emailový support. U verze PROFI poskytujeme zaškolení práce v plánovacím programu.

Jak přesně probíhá realizace u verze STANDARD?

Nejdříve je nutné podepsat smlouvu a zaslat ji na naši adresu. Poté dostanete přihlašovací údaje do webové aplikace radia.cz, na který se dostanenete zadáním adresy my.abradio.cz do Vašeho internetového prohlížeče. Zde si zadáte název rádia, popis, logo, následně si vyberete svou hudbu, zadáte jingly či spoty (jen verze STANDARD) a vytvoříte si playlisty na určité období. Jakmile je vše zadáno, AB radio si vyhrazuje 2-3 pracovní dny na vlastní zprovoznění radia. Rádio se automaticky objeví na stránkách ABradio. Doporučujeme shlédnout demonstrační video.

Jak přesně probíhá realizace u verze PROFI?

Nejdříve je nutné podepsat smlouvu a zaslat ji na naši adresu. Následně Vás kontaktuje technik, který Vám vzdáleně nainstaluje profesionální plánovací program GSelector. Po nainstalování proběhne zaškolení, kde Vám bude vysvětleno jak přidávat písničky, pořady, spoty, jingly, plánování playlistů atd.

Jak přesně probíhá realizace u verze STREAM?

Nejdříve je nutné podepsat smlouvu a zaslat ji na naši adresu. Následně se Vás kontaktuje technik, který Vám vzdáleně nainstaluje na Váš PC encodér potřebný pro odbavení audia na internet.

Jaké hudební styly jsou v databázi skladeb, je možné poslat seznam k nahlédnutí?

V databázi je více než 60 000 skladeb, ve kterých je obsaženo mnoho hudebních stylů, které lze využít ve verzi STANDARD, PROFI a omezeněji i v CLOUD. Počet skladeb i stylů se bude průběžně zvyšovat. Seznam skladeb je možné zaslat k náhledu.

V uvedených cenách je zahrnuto skutečně všechno, co je zapotřebí k vysílání rádia?

Ano, u všech zmíněných verzí je zahrnuto vše, tedy autorské poplatky, náklady na hardware a software (platí pro verzi STANDARD, CLOUD, PROFI), náklady na odeslaná data, technická podpora.

Jakým způsobem a kolik přesně mohu vložit reklamních spotů či jinglů?

U verze STANDARD zadáte a nahrajete do webové aplikace radia.cz. Počet neomezujeme, když jej už ve Vašem vysílání nechcete, jednoduše jej v systému deaktivujete.

Vyberte si ten váš produkt

Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně produktů radia.cz

Kontakujte nás